top of page

Automobilio nuomos
sąlygų ATMINTINĖ

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 3 paros.

Rezervaciją galite atlikti internetu arba užduodami užklausą telefonu, elektroniniu paštu.

NUOMOS LAIKOTARPIS

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės
kortelę arba pasą.

REIKALINGI DOKUMENTAI

Minimalus vairavimo
stažas – dveji metai.

BENDRIEJI REIKALAVIMAI VAIRUOTOJUI

Standartinis automobilio užstato/rezervacijos dydis yra 150,00 €. Už užstatą galima atsiskaityti grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Užstatas pilnai grąžinamas per 14 dienų, jei yra įvykdytos visos sutarties sąlygos. Jei klientas sumokėjęs 150,00 € užstatą/rezervacijos mokestį neatvyksta pasiimti automobilio, pinigai negrąžinami.

Už nuomą atsiskaityti galima grynais, banko kortele arba banko pavedimu.

APMOKĖJIMAS IR UŽSTATAS

Automobilis atiduodamas su pilnu arba beveik pilnu degalų baku. Nuomos laikotarpio pabaigoje automobilis turi būti grąžintas su tokia pat degalų kiekiu, kokiu buvo pasiimtas.

DEGALAI

Automobilis turi būti grąžintas į sutartą vietą tokiu pačiu stoviu, kokiu buvo pasiimtas. Įmonė įsipareigoja tinkamai patikrinti automobilio būklę prieš jį atiduodant klientui. Klientas

įsipareigoja palaikyti tinkamą automobilio būklę nuomos metu, siekiant išvengti gedimų ir apgadinimų. Automobilio salono valymas ir kėbulo plovimas į automobilio nuomos kainą neįskaičiuoti, todėl būtina jį grąžinti tokios pačios būklės, kokiu buvo gautas. Priešingu atveju, bus imamas mokestis už valymo paslaugą. Rūkymas, alkoholio vartojimas automobilyje, greičio viršijimas, narkotinių medžiagų gabenimas yra draudžiami. Už tai taikoma bauda. Taikoma 1 valandos grąžinimo tolerancija. Užtrukus ilgiau nei 1 valandą, pradedama skaičiuoti papildoma para.

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS,
AUTOMOBILIO BŪKLĖ

Maksimali nemokama rida nuomojantis automobilį yra 500 km per parą. Viršijus nustatytą ridą, kiekvienas papildomas kilometras apmokestinamas po 0,10 €. Kilometrai skaičiuojami per bendrą nuomos laikotarpį (pvz., 5 paros – 2500 km).

RIDA

Techninė pagalba teikiama 24/7 automobilio naudojimo metu Lietuvos teritorijoje. Pagalba kelyje suteikiama
per 24 valandas nuo informavimo.
Atsižvelgiant į situaciją, įmonė
gali suteikti pakaitinį automobilį.

TECHNINĖ PAGALBA

Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, yra griežtai draudžiama. Už tai taikoma 100 € bauda. Automobiliai stebimi GPS sekimo sistema (lokacija, greitis, gedimai, variklio dangčio atidarymai, kuro užpylimas).

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS

Automobilio vairavimo teritorija – Lietuva. Norint išvykti iš šalies, būtina iš anksto informuoti įmonę. Už nepraneštą išvykimą už Lietuvos ribų
taikoma 250 € bauda.

SIENOS KIRTIMAS

Nuomininkas pats prisiima visišką atsakomybę už kelių eismo taisyklių laikymąsi nuomos metu. Gavus pranešimą apie KET pažeidimus, nuomotojas perduoda kliento duomenis policijai ar kitai atsakingai institucijai. Už KET pažeidimų administravimą taikomas 10 € mokestis.

KET PAŽEIDIMAS

Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip
14 dienų iki rezervacijos datos.
Užstatas yra grąžinamas.

REZERVACIJOS ATŠAUKIMAS

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimu. Galima apsidrausti KASKO draudimu už papildomą mokestį. KASKO franšizė yra 300 €, tai reiškia, kad didžiausia kliento atsakomybė padarius žalą automobiliui dėl jo kaltės yra iki 300 €.

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, pasiliekame teisę atšaukti automobilio rezervaciją (pvz., dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio) ir apie tai iš anksto informuoti klientą.

NENUMATYTOS APLINKYBĖS

KONTAKTAI:

Ratuota prekyba, UAB

Įmonės kodas: 303229758

PVM mokėtojo kodas: LT100011547912

Adresas: Žlibinų kel. 29, Glaudžiai, Plungės r.

Vadovas: Tomas Balsys

Tel. Nr.: +37062050323

El. Paštas: info@ratuotaprekyba.lt

bottom of page