top of page

Ką reikia žinoti prieš nuomojant automobilį?

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Asmens tapatybę įrodantį dokumentą – pasą ar asmens tapatybės kortelę.

  • Galiojantį vairuotojo pažymėjimą lotyniškomis raidėmis. Minimalus visų vairuotojų vairavimo stažas – 2 metai.

   Asmenys, turintys ne Europos Sąjungos šalyje išduotą vairuotojo pažymėjimą, privalo pateikti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą.

  • Standartinis automobilio užstato dydis yra 150,00 €. Pasiimant automobilį, Jums reikės palikti užstatą, kuris Jums bus grąžintas pasibaigus automobilio nuomai, jei nuomos sąlygos nebuvo pažeistos. Užstatas pilnai grąžinamas iki 14 d., jei yra įvykdytos visos sutarties sąlygos.

  • Užstatas mokamas grynais arba bankiniu pavedimu. Kortele negalima apmokėti užstato.

  • Kai klientas, sumokėjęs 150,00 € užstatą/rezervacijos mokestį, neatvyksta pasiimti automobilio, pinigai negrąžinami.

  • Maksimali nemokama rida nuomojantis automobilį – 500 km (parai), viršijus ridos kilometrai apmokestinami po 0,10 ct už kiekvieną viršytą kilometrą.

  • Automobilio vairavimo teritorija – Lietuva. Norint išvykti iš šalies, apie tai būtina informuoti įmonę. Išvažiavus už Lietuvos ribų, bauda – 250 Eur.

  • Taip, tokia galimybė yra. Gali būti taikomas mokestis.

  • Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai.

  • Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, yra griežtai draudžiama.

  • Automobilį vairuojant į sutartį neįtrauktam asmeniui, taikoma 100 € bauda, bei netaikomi apribojimai atsakomybės dydžiui automobilio apgadinimo atveju.

  • Rezervuotas automobilis bus laikomas 1 valandą nuo nurodyto atsiėmimo laiko. Jeigu klientas atvyksta po šio laiko, neperspėjęs, automobilis jam nėra garantuojamas. Tokiu atveju įmonė gali pasiūlyti kitą automobilį.

  • Grąžinant automobilį taikoma 1 valandos grąžinimo tolerancija. Užtrukus ilgiau nei 1 valandą, pradedama skaičiuoti papildoma para.

  • Galimi nuomos pratęsimai, tačiau papildomų dienų kaina gali skirtis. Nuomos sutartis tęsiama, tik gavus pilną apmokėjimą už pratęstą laikotarpį. Pratęsimas yra galimas atsižvelgiant į situaciją individualiai.

  • Automobilis turi būti grąžintas į sutartą vietą tokios pačios būklės, kaip pasiimant. Įmonė įsipareigoja tinkamai patikrinti automobilio būklę prieš jį atiduodant klientui. Klientas įsipareigoja palaikyti tinkamą automobilio būklę nuomos metu, siekiant išvengti gedimų bei apgadinimų.

  • Automobilis atiduodamas su pilnu arba beveik pilnu degalų baku. Nuomos laikotarpio pabaigoje automobilis turi būti grąžintas su tokiu pačiu kiekiu degalų, su kokiu buvo pasiimtas.

  • Techninė pagalba yra suteikiama 24/7 naudojant automobilį Lietuvos teritorijoje. Pagalbą kelyje yra suteikiama per 24 valandas nuo informavimo. Atsižvelgiant į situaciją, įmonė gali suteikti pakaitinį automobilį.

  • Privalomasis TPVCA draudimas yra įskaičiuotas į automobilio nuomos kainą.

  • Yra galimybė norimam laikotarpiui apsidrausti KASKO draudimu už papildomą mokestį.

  • Nuomininkas pats prisiima visišką atsakomybę už kelių eismo taisyklių paisymą ir/ar nepaisymą automobilio nuomos metu. Gavus pranešimą apie KET pažeidimus, UAB "Ratuota Prekyba" perduoda kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. KET pažeidimų administravimo mokestis – 10 EUR.

  • Vaikiškos kėdutės: Kompanija siūlo trijų tipų vaikiškas kėdutes: lopšelius, kėdutes bei paaukštinimus. Vaikišką kėdutę galite užsisakyti atliekant rezervaciją arba atvykę atsiimti automobilio.

  • Valymo paslaugos: Kuomet nuomininkas nenori ar neturi galimybių pats sutvarkyti automobilio, yra galimybė užsisakyti papildomą valymo paslaugą. Ją užsisakyti galima rezervuojant automobilį arba atvykus į nuomos vietą.

  • Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, UAB “Ratuota Prekyba” pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą.

 • Naudotojas turi sumokėti įmonei lentelėje numatytą baudą, jei dėl naudotojo kaltės transporto priemonė ar jos priedas (pavyzdžiui, užvedimo raktas), arba turtas yra sugadinamas, sunaikinamas ar pametamas, arba įmonė patiria kitokių nuostolių.

   

  Naudotojas turi sumokėti įmonei šias baudas:

  Bauda už padangos sugadinimą, kai ši negali būti pataisyta - 60 EUR

  Bauda už rūkymą Transporto priemonėje - 50 EUR
  Bauda už pavojingą ar neatsargų vairavimą - 300 EUR

  Bauda už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų - 2000 EUR

  Bauda už leidimą kitiems asmenims naudotis išsinuomota Transporto priemone - 100 EUR

  Bauda už prarastus automobilio raktus - 200 EUR

  Bauda už Lietuvos sienos kirtimą, neinformavus - 250 EUR

  Už pamestus dokumentus - 80 EUR

Pristatome automobilius į Palangos oro uostą ar į Jums patogią vietą. Galimybė gauti automobilį tą pačią dieną.

Patogumas:

Lengvųjų automobilių, keleivinių (8-9 vietų) mikroautobusų, krovininių mikroautobusų, priekabų nuoma.

Platus pasirinkimas

Tik techniškai tvarkingų mašinų nuomos paslauga. Fiksuotos kainos garantija ir jokių paslėptų mokesčių.

Kokybė

Siūlome ilgalaikės bei trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas. Įskaičiuotas pilnas techninės priežiūros ir paslaugų paketas. Galimybė gauti automobilį jums patogioje vietoje tą pačią dieną!

Patogiausias automobilių nuomos pasirinkimas

KOKYBĖ

Tik techniškai tvarkingų mašinų nuomos paslauga. Fiksuotos kainos garantija ir jokių paslėptų mokesčių.

KOKYBĖ

Tik techniškai tvarkingų mašinų nuomos paslauga. Fiksuotos kainos garantija ir jokių paslėptų mokesčių.

Platus pasirinkimas

Lengvųjų automobilių, keleivinių (8-9 vietų) mikroautobusų, krovininių mikroautobusų, priekabų nuoma.

KONTAKTAI:

Ratuota prekyba, UAB

Įmonės kodas: 303229758

PVM mokėtojo kodas: LT100011547912

Adresas: Žlibinų kel. 29, Glaudžiai, Plungės r.

Vadovas: Tomas Balsys

Tel. Nr.: +37062050323

El. Paštas: info@ratuotaprekyba.lt

bottom of page